StraipsniaiGeriausi kortų žaidimai daugiau nei dviem žaidėjams

Geriausi kortų žaidimai daugiau nei dviem žaidėjams


Geriausi kortų žaidimai daugiau nei dviem žaidėjams

Kortų žaidimai yra puikus būdas praleisti laiką su draugais ir šeima, o jų būna įvairių rūšių. Kai kurie populiariausi kortų žaidimai skirti dviem žaidėjams, tačiau yra daugybė žaidimų, kuriuose gali žaisti daugiau nei du žaidėjai. Šiame straipsnyje apžvelgsime kai kuriuos geriausius kortų žaidimus, skirtus daugiau nei dviem žaidėjams. Pradėkime!

Pokeris

Pokeris yra bene žinomiausias kortų žaidimas, kurį gali žaisti keli žaidėjai. Pokerio žaidime kiekvienam žaidėjui padalijamos kortos ir jie naudoja savo kortas, kad sudarytų geriausią įmanomą kombinaciją. Žaidime vyksta statymų raundai, o paskutinio statymų raundo pabaigoje geriausią kombinaciją turintis žaidėjas laimi banką. Nors pokerio taisyklės gali būti gana sudėtingos, tai puikus žaidimas, kurį galima žaisti su grupe žmonių.

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja internetinis gyvasis pokeris, (jį galite rasti svetainėse kaip ši https://www.optibet.lt/live-casino/live-poker), todėl žaidėjai gali mėgautis šiuo žaidimu patogiai įsitaisę savo namuose. Pokeris gyvai leidžia žaidėjams varžytis su kitais žaidėjais iš viso pasaulio, todėl tai puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir tobulinti savo įgūdžius.

Uno

Uno yra klasikinis kortų žaidimas, kurį gali žaisti nuo dviejų iki dešimties žaidėjų. Žaidimo metu žaidėjai paeiliui žaidžia kortomis iš savo rankų, siekdami būti pirmieji, kurie atsikratys visų savo kortų. Uno yra paprastas, bet įtraukiantis žaidimas, kuriuo gali mėgautis įvairaus amžiaus žaidėjai.

Uno prieinamas kaip internetinis žaidimas, todėl žaidėjai gali žaisti iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Internete Uno galima žaisti su draugais arba prieš nepažįstamus žmones, todėl tai puikus būdas bendrauti ir smagiai praleisti laiką.

Cards Against Humanity (Kortos prieš žmoniją)

Cards Against Humanity yra linksmas, nešvankus vakarėlių žaidimas, kurį gali žaisti du ar daugiau žaidėjų. Žaidime žaidėjai paeiliui renkasi juodą kortelę, kurioje yra klausimas arba užuomina, o kiti žaidėjai iš savo rankų turi pasirinkti baltą kortelę, kuri, jų manymu, geriausiai atsako į klausimą arba užuominą. Tuomet juodąją kortelę pasirinkęs žaidėjas išrenka juokingiausią arba kūrybiškiausią atsakymą, o jį pateikęs žaidėjas pelno tašką. Nors žaidimą galima žaisti gyvai, yra ir internetinių versijų, todėl žaidėjai gali mėgautis žaidimu iš bet kurios pasaulio vietos.

Binoklis

Binoklis – tai triukų žaidimas, kurį gali žaisti nuo dviejų iki šešių žaidėjų. Žaidimo metu žaidėjai paeiliui žaidžia kortomis, o tikslas – pirmam žaidėjui ar komandai surinkti tam tikrą taškų skaičių. Žaidimas žaidžiamas su 48 kortų kalade, kurioje yra po dvi kiekvieno rango kortas nuo 9 iki tūzo kiekvienoje iš keturių spalvų.

Durnius (Дурак)

Durnius, arba rusiškai „дурак“ yra populiarus rusiškas kortų žaidimas, kurį gali žaisti nuo dviejų iki šešių žaidėjų. Žaidime žaidėjai paeiliui puola ir ginasi, o žaidimo tikslas – kuo greičiau atsikratyti savo kortų, paskutinis likęs su kortomis yra skaitomas durniumi. Žaidimas žaidžiamas su 36 kortų kalade.

Ramsas

Ramsas yra kortų žaidimas, kurį gali žaisti nuo dviejų iki šešių žaidėjų. Ramso žaidėjams dalijamos kortos ir jie turi sudaryti trijų ar daugiau tos pačios vertės kortų rinkinius arba trijų ar daugiau tos pačios spalvos kortų serijas. Žaidimo metu traukiamos ir išmetamos kortos, o tikslas – pirmam atsikratyti visų savo kortų.