Kortų žaidimaiKaras

Kortų žaidimas Karas

Žaidėjų skaičius: Neribotas
Kortų skaičius: Visa kaladė

Kortų žaidimas Karas

Žaidimo taisyklės:

Kortų gali būti bet kiek, svarbiausia, jog dalintųsi iš žaidėjų skaičiaus.

Kortų rangų eilė tokia: dviakė, triakė, keturakė, penkakė, šešakė, septynakė, aštuonakė, devynakė, dešimtakė, berniukas, dama, karalius, tūzas, džokeris. Spalva ir mostis neturi skirtumo.

Dalintojas kiekvienam žaidėjui padalija po vienodą skaičių kortų. Šie, nežiūrėję, turi jas užverstas padėti šalia savęs į krūvelę.

Išdalijęs kortas žaidėjas, iš savo krūvelės paima viršutinę kortą ir padeda ją atverstą ant stalo. Kiti žaidėjai nuo savo krūvelių taip pat ima viršutinę kortą ir deda šalia pirmo žaidėjo padėtos kortos. Tas, kurio padėtos kortos rangas didžiausias, pasiima visas kortas ir deda jas šalia savęs užverstas į kitą krūvelę. Tarp dviejų žaidėjų: jei abi padėtos kortos vienodo rango, tada abu žaidėjai ant savo padėtų kortų padeda po vieną užverstą ir vieną atverstą kortą, kurias ima iš savo dar nepaliestų kortų krūvelės. Didesnio rango atverstą kortą padėjęs žaidėjas paima visas kare dalyvavusias kortas (taip pat ir užverstas). Jei viršutinės kortos vis tiek vienodo rango - pradedamas kitas karas.

Jei vienam iš žaidėjų baigiasi kortos, jis turi paimti nukariautų kortų krūvelę, ją gerai išmaišyti ir padėti į buvusią imamų kortų vietą. Vėliau nukariautos kortos dedamos į buvusią nukariautų kortų vietą.

Laimi tas, kuris liko su visomis žaidime dalyvavusiomis kortomis.

Skirtinguose regionuose kortų žaidimų taisyklės skiriasi. Todėl prieš pradedant žaisti reiktų susitarti pagal kokias žaidimo taisykles bus žaidžiamas žaidimas. Tada nekils nesusipratimų ir beliks mėgautis gerai praleistu laiku.

Kitokios video taisyklės kaip žaisti kortų žaidimą "Karą" (rusų kalba):

BUVĘS ŽAIDIMAS KITAS ŽAIDIMAS
Vertinimas: 4.7/5 (25 balsų)

Populiariausi kortų žaidimai


Komentarai:


petras 2022-01-17, 19:16

kaip acisiusti 1000 zaidima

lol 2020-10-20, 20:44

ismokau zaisti kara. labai aciu

Kristijonas 2020-05-16, 10:49

Man atrodo, kad nukariautų kortų nereikia maišyti.

Kristijonas 2020-05-14, 13:39

Berniuką vadinam bartuku.

Iii 2019-06-13, 02:14

Vakisteje zaidziaun

koventris 2017-03-01, 00:53

aciu labai mano vakarelis labai visiems patiko

dovydas 2017-02-06, 17:35

aciu as ne3sugalvoju daugiau kortru zaidimu zinau tik kiaule kara asilas