StraipsniaiČempionų lygos atkrintamosios: įsisukęs traukinys ir didėjanti intriga

Čempionų lygos atkrintamosios: įsisukęs traukinys ir didėjanti intriga


Čempionų lygos atkrintamosios: įsisukęs traukinys ir didėjanti intriga

Čempionų lygos atkrintamosios varžybos jau pradeda įsibėgėti ir nors aštuntfinalio etapas dar net neįpusėjo, futbolo fanai jau dabar mato fantastiškus spektaklius, dominavimus ar net lyderių strigimus. Nenuspėjama Čempionų lyga ir toliau kviečia visus futbolo sirgalius prie žydrųjų ekranų palaikyti savo mylimiausių Europos komandų.

Čempionų lygos aštuntfinalių poros sukėlė didžiulį susidomėjimą ir ne viena pora sukėlė didelį ažiotažą dėl milžiniško susidomėjimo ir intrigos.

Stipriausia ir galingiausia Austrijos komanda Salzburgo „Red Bull“ buvo suvesta su Vokietijos milžine Miuncheno „Bayern“, kuri yra ne tik „Bundesliga“ favoritė, tačiau ir viena Čempionų lygos favoričių.

Vienai stipriausių Portugalijos ekipų „Sporting“ atiteko didžiausia Čempionų lygos favoritė, „Premier“ lygos čempionė „Manchester City“, kurios norėjo išvengti visos aštuntfinalio etapo komandos vien dėl „miestiečių“ įspūdingos sportinės formos.

Nenuspėjamoje kovoje buvo suvestos Portugalijos „Benfica“ bei Nyderlandų Amsterdamo „Ajax“ ekipa, kuri neslepia ambicingų tikslų Čempionų lygoje.

Ketvirtoji Čempionų lygos pora suvedė titulą ginančią Londono „Chelsea“ bei vieną iš dviejų likusių Prancūzijos atstovių – „Lille“, kitaip žinomą kaip LOSC. Šioje poroje Prancūzijos ekipai šansai yra suteikiami tik minimalūs įkasti vienai stipriausių Anglijos komandų.

Penktoji pora suvedė ganėtinai panašaus pajėgumo komandas: Madrido „Atletico“ bei „Manchester United“ su Cristiano Ronaldo priešaky. Tiek „Atletico“, tiek „Man United“ tikrai kelia sau aukštus tikslus ir bet kuriai ekipai pasitraukimas aštuntfinalyje bus nusivylimas Čempionų lygos sezonu. Kuri ekipa tai bus?

Šeštoji pora ant popieriaus gal ir gali pasirodyti ne tokia lygiavertė, tačiau „Villarreal“ bei Turino „Juventus“ tikrai pasiūlys gerą ir lygiavertę kovą. „Villarreal“ ekipa gali savo varžovams pridaryti problemų namuose, o to ir gali užtekti norint žengti į ketvirtfinalį bei nemaloniai nustebinti nežymia poros favorite laikomą „Juventus“.

Įnirtinga pora buvo suvesta tarp Italijos ir Anglijos ekipų – Milano „Inter“ ir „Liverpool“. „Inter“ yra Italijos čempionato nugalėtoja, kai „Liverpool“ – Anglijos vicečempionė ir prieš keletą sezonų kėlusi Čempionų lygos trofėjų į viršų. Šioje poroje galima tikėtis bet ko – viską turėtų nulemti geresnė sportinė forma vienos ar kitos komandos.

Galiausiai pati įdomiausia pora buvo suvesta tarp tikrų futbolo milžinų – PSG bei Madrido „Real“. Paryžiaus „Saint-Germain“ nori pagaliau iškovoti Čempionų lygos trofėjų, kai Madrido „Real“ bando sugrįžti į elito viršūnę po Cristiano Ronaldo eros.

Šią porą supa ir dar daugiau įdomių faktų – PSG atstovauja legendinis Lionelis Messi ir brangiausias futbolininkas istorijoje – Neymaras. Šis duetas yra ne kartą baudęs „Real“ „La Liga“ pirmenybėse, kai atstovavo „Barcelona“ ekipai.

Galiausiai, PSG mega žvaigždė Kylianas Mbappe jau ne pirmus metus yra aktyviai siejamas su persikėlimu į Madrido „Real“ ir yra kalbama, kad būtent šis sezonas prancūzui ir bus paskutinis PSG gretose prieš persikeliant į Ispanijos sostinę.

Kartais net ir ruletės žaidimai atrodo paprastesni bandant nuspėti tikslų skaičių negu kas keliaus į kitą Čempionų lygos etapą.

Vien tai, kad „Bayern“ ekipa su „RB Salzburg“ sužaidė tik lygiosiomis 1:1 po to, kai pirmoji praleido įvartį daug ką pasako. „Man City“ pirmajame mače 5:0 sudaužė „Sporting“, „Liverpool“ 2:0 įveikė „Inter“, o PSG tik 1:0 palaužė „Real“.

Tai kas visgi keliaus toliau?